У Виноградові стригли пенсіонерів безкоштовно

Про незвичну акцію – безкоштовну стрижку для пенсіонерів, – прочитала у соцмережі facebook. Власниця салону краси «Мерилін», що на центральній площі міста, Світлана Баник опублікувала повідомлення на своїй сторінці про те, що «у понеділок 17 травня, стрижка для пенсіонерів – безкоштовна». Такого у нашому місті ще не було. Зацікавило, чи зреагують на таке запрошення літні люди…Та протягом понеділка, дівчата викладали свіжі світлини із охайними стрижками пенсіонерів. Тож ми поспілкувалися з дівчиною після гучної благодійної акції і запитали: «Як виникла така ідея і чи задоволені результатом добродійного дня?
– Дуже шкода наших пенсіонерів, адже за ту мізерну пенсію вони мало що можуть собі дозволити. Я вирішила, що зазвичай у нас понеділок – менше завантажений, часом сидимо без діла в очікуванні клієнтів, то чому б не зробити в цей день добру справу – постригти пенсіонерів безкоштовно. Стрижка у нас в салоні коштує 80 гривень. Ці кошти літні люди зможуть собі докласти до продуктового кошику. До того ж 17 травня не було по записі клієнтів ні в мене, ні в іншої перукарки – Вікторії Момот. Зранку о восьмій годині нас уже чекали перші клієнти і ми до кінця робочого дня не мали ані хвилинки вільної. Здивувало, що приходили не тільки жінки, а й чоловіки. Вікова категорія була переважно від 65 і старше. Приходили навіть жінки, котрі давно не сиділи у кріслі перукаря, адже тої мізерної пенсії їм майже не вистачає на продукти, ліки та комунальні платежі. Тож про красу доводиться забути. Одна жінка навіть з хворою ногою ледве вийшла на другий поверх, аби ми її підстригли. День був важкий, але емоційно-насичений: багато роботи, спілкування про нелегку долю пенсіонерів і добрі слова та щирі побажання у нашу адресу. А головне – красиві, щасливі жінки і чоловіки… Оскільки перший благодійний день вдався, вирішили, що добро має бети постійним. Тож тепер ми будемо стригти пенсіонерів за півціни, – каже Світлана Ігорівна.
Нам залишається тільки побажати дівчатам успіхів. Даруйте добро, створюйте гарний настрій і світ навколо обов’язково засяє яскравіше.

Наталія Кобаль