icon clock17.03.2016
icon eye35
Спорт Фото

Відкрита першість району з настільного тенісу

Минулої неділі  в  спортзалі Підвиноградівської  ЗОШ пройшла   відкрита  першість  району з  настільного  тенісу.  На змагання з’їхались більше  60-ти  спортсменів з Виноградівського, Хустського та  Іршавського районів,  до  речі, з  двох  останніх виступали поза заліком.

Спочатку змагання проводились серед юнаків, школярів-старшокласників та учнів молодших  класів.  Цікаво  проходили ігри серед  дітей, які боролися за кожне очко. За  підсумковою таблицею визначено слідуючі результати:  серед  юнаків  першої  групи  – 1 місце  виборов  Василь Соколов, другим став Микола Староста, бронзу виборов  Олександр Котоно. Школярі  в другій групі посіли слідуючі місця: 3м – Олександр Полоташ, 2 м за Йосипом Гейруш, 1 м – Василь Дороті.
В третій групі 1 місце зайняв Іван Тяско, 2  місце  Іван Болаж, 3  місце  зайняв  Степан Тонко.

Напружена  боротьба  точилася  серед  дорослих під  пильним  наглядом  головного судді  Золтана Сіладі.  За  підсумковою таблицею чемпіоном району серед  дорослих став Олександр Магочі, 2  місце  зайняв  Олександр Данкович,  третє – Отілло Баник.

Всі призери отримали  грамоти і медалі  спортивного товариства «Колос». Відрадно  те,  що  з року в рік на  ці  змагання  з’їзджається  все  більше спортсменів-учасників.
          Олександр Чука, голова  РО ВФСТ  «Колос»