СБУ затримал лідера рекетирів

Служба безпеки України блокувала у Закарпатській області діяльність організованої групи, учасники якої займалися розбоєм і вимаганням грошей у громадян.
За даними слідства СБУ, до складу групи входили представники однієї з національних меншин регіону, серед яких були мешканці, раніше засуджені за вчинення тяжких злочинів. Зловмисники під вигаданими приводами вимагали гроші у місцевих жителів. У випадку відмови, вони погрожували потерпілим фізичною розправою та пошкодженням приватного майна.
Оперативники спецслужби задокументували факт вимагання рекетирами від мешканця регіону понад 4,5 тисяч американських доларів США.
Правоохоронці затримали лідера угруповання відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у Мукачівському районі під час отримання чергової суми «данини».
Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру за ч. 2 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших учасників групи. Заходи із викриття зловмисників проводились під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.