У Берегові бригада екстреної медичної допомоги виїжджала на виклик до жінки, якій стало зле. Про це інформують 103 Закарпаття – ЗЦЕМД МК разом з Берегівською станцією екстреної медичної допомоги

За попередньою інформацією, швидку викликав син, повідомивши, що його матері потрібна допомога.
На жаль, після прибуття медики констатували смерть жінки до приїзду бригади.
Під час цього ж виклику її сину також раптово стало зле. У чоловіка сталася раптова зупинка кровообігу.
Медики проводили необхідні реанімаційні заходи, однак, на жаль, врятувати чоловіка не вдалося.
На виклику працювала бригада №601 під керівництвом парамедикині Делеган М. В.
Про випадок повідомили поліцію.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким померлих.
Підписуйтеся на нашу сторінку, щоб не пропускати важливі повідомлення, історії роботи медиків та корисну інформацію від екстреної медичної допомоги Закарпаття.