icon clock27.09.2019
icon eye23
Спорт Фото

Борці з Виноградова здобули беззаперечну перемогу

20-22 вересня у Карачині відбувся ХI Міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, присвячений пам’яті видатного тренера Закарпаття Еміла Кудрона та з нагоди Дня м. Виноградів.
Організаторами спортивного дійства виступили управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА, Виноградівська міська рада, федерація вільної боротьби Закарпатської області, Асоціація спортивної боротьби Виноградівського району, Виноградівська ДЮСШ та обласне відділення НОК України.
У змаганнях взяли участь близько 200 учасників та 20 команд з України і 3 закордонних: Яскішер – Угорщина, Кишинів – Молдова, Острава – Чехія. Протягом двох днів на килимах спортсмени виборювали нагороди у 24 вагових категоріях.
На урочистому відкритті учасників змагань вітали: дружина Еміла Кудрона, директор ЦПР Елеонора Кудрон, президент федерації вільної боротьби Закарпатської області Михайло Магочі, депутат Закарпатської обласної ради Михайло Станко, представник обласного відділення НОК України у Закарпатській області, директор ОК ДЮСШ «Динамо» Микола Щерба, директор Виноградівської ДЮСШ та головний суддя змагань Іван Боршош.
Спортсменів та гостей турніру також вітали юні таланти з Оноцької ЗОШ.
За підсумками командної першості перше місце виборола збірна команда Виноградова, друге – команда Київської області, третє – Харківської області, четвертою стала команда з Полтави, а п’яте зайняла збірна м. Острава (Чехія).
За підсумками турніру Виноградівські борці вибороли 35 медалей, з них – 9 золотих, 8 срібних і 18 бронзових.
Переможці та призери були нагороджені медалями, кубками, грамотами відповідних ступенів та цінними призами від Національного олімпійського комітету України.
Змагання були проведені на високому рівні. Організатори ХI Міжнародного турніру висловлюють щиру подяку за підтримку спонсорам змагань: JJ готель, Севлюш Буд, соки Драгуна, санаторій «Теплиця», компанія «Genterm», мережа магазинів «Диво світ», молодіжний рух Виноградівщини, кафе «Park IN». Велика подяка меценатам та колишнім вихованцям Еміла Еміловича – Йосипу Шерегі, Олександру Нодю, Олександру Товту, Тиберію Фабрикову, Юрію Кішу, Сергію та В’ячеславу Кусам.