icon clock14.08.2020
icon eye13
Новини Фото

Окупанти на Донбасі активізували роботу з призову на військову службу

Окупанти збільшили кількість агітаційних груп, відряджених з військових підрозділів, для ведення вербувальної роботи у населених пунктах непідконтрольних уряду України територій.

На тимчасово окупованій території Донбасу активізували роботу з призову на військову службу. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони з посиланням на дані розвідки.

«Російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях активізували агітаційно-пропагандистську роботу з призову на військову службу осіб віком від 18 до 55 років. Зокрема, збільшилась кількість пропагандистських заходів, у т.ч. розміщення оголошень у місцевих ЗМІ та у громадських місцях», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, локальними операторами стільникового зв’язку масово розсилаються СМС-повідомлення з агітації на службу за контрактом.

Також окупанти збільшили кількість агітаційних груп, відряджених зі складу з’єднань і частин 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів для ведення вербувальної роботи у населених пунктах.

Водночас у підрозділах противника продовжується перепризначення офіцерського складу ланки “рота-батальйон” за результатами інспектування угруповання російських окупаційних військ у липні комісіями Міністерства оборони РФ, генерального штабу та Південного військового округу ЗС РФ.

УНІАН