Відома виноградівська поціновувачка рахункового хрестику та колекціонерка унікальних старовинних речей Майя Вайда надала сценічні костюми, унікальний килим ручної роботи та старовинний посуд для зйомок кліпу.
Днями новий кліп народної пісні «Добре тому коса косить» презентувала Марина і компанія. Головні ролі – закохану пару, зіграли подружжя Золтан і Катерина Вайда, відомого у краї ведучого та організаторки свят, а їх мама Майя Павлівна надали костюми і необхідну атрибутику, яка зробила кліп мега-колоритним.
«Добре тому коса косить – це улюблена пісня мого покійного тата, тому до неї в мене особливе ставлення. Народна пісня, з якою в мене пов’язано безліч теплих спогадів.
Перш за все дякую своїм друзям Золтану та Катерині Вайда за круту акторську гру та дружню підтримку вже не першого мого музичного проекту. Дякую особисто пані Майї Вайда за унікальний реквізит з власної етно колекції (в зйомках використано килими, рушники, гердани, вінки, унікальний посуд та аксесуари з колекції). Відео від Олаг Андрія мого незмінного і талановитого майстра кадру», – написала на своїй сторінці відома співачка Марина.
Збереження та відновлення народних традицій, звичаїв та пісень вкрай важливо. Адже це – не просто наша культура, а спадок предків, який треба шанувати.