Хороша людина — хороший керівник

 

Навчання дітей починається ще задовго до школи – в дитячому садочку. Тут діти не лише весело проводять час, але і отримують перші життєві навички, пізнають світ через гру, розвивають свої творчі здібності, стають здоровими і міцними духом, знаходять перших друзів.
Дитячий садок – це невтомна й самобутня країна малечі. Це той світ у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. І від того як їй тут живеться, залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє  всієї країни.
Очолює цю країну малечі – вмілий керівник, людина величезної працездатності, просто чуйна і щедра жінка – Ганна Юріївна  Йовжі. Вона, як керівник вміє згуртувати колектив, кожному приділить увагу. І, незважаючи на те, який у неї настрій – вислухає кожного, допоможе.
Садочок, який очолює Ганна Юріївна, має привабливий зовнішній вигляд. Для дітей створені відповідні умови: затишні, естетично оформлені групи, сучасні декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, барвисті іграшки, будівельний матеріал, зручно розміщені меблі. Педагоги  дбають про наочність, дидактичні матеріали, що дібрані відповідно до вимог програми «Я у Світі», посібники для пізнавального розвитку та корекційної роботи з дітьми. Кожна група в дошкільному закладі — це комфорт і затишок, чарівний світ книги і навчальна база, де кожний малюк може вибрати собі заняття довподоби. На території  для кожної вікової групи облаштовані ігрові майданчики з тіньовими  навісами, пісочницями, прикрашені скульптурами казкових персонажів.
Колектив садочка є творчий, турботливий. Він майструє умови для успішної соціалізації дошкільнят, формує їх життєву компетентність, розвиває ціннісне ставлення до світу Природи, Культури, Людей, Самої Себе, що є одним із основних пріоритетних завдань сучасного дошкільного закладу.  Кожен вихователь проявляє свою майстерність, неповторний індивідуальний стиль роботи.     
 Одразу видно, що заклад очолює справжній професіонал своєї справи, який старається робити усе, щоб вихованцям було затишно, цікаво,  працівникам було добре і батьки завжди залишалися задоволені усім: і харчуванням, і виховною та культурною програмою, і хорошим ставленням колективу до їхніх діток.
З нагоди Дня дошкільника щиро вітаємо Ганну Юріївну та колектив дитячого садочка!  Бажаємо міцного здоров’я їй та її великій родині, дякуємо за роки хорошого керівництва, які, сподіваємося, триватимуть ще довго, благополуччя в родині, витримки і подальших плідних здобутків, наснаги й невтомності, життєвого оптимізму. Нехай все зроблене з душею та натхненням повертається до Вас сторицею!
Батьківський комітет ДНЗ №5