Віталій Любка обговорив проблемні питання амбулаторії в селі Новоселиця

Під час робочої поїздки в село Новоселиця голова Виноградівської районної ради Віталій Любка побував в амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Спільно з Новоселицьким сільським головою Петром Таркані, головним лікарем КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агатою Гал районним депутатом Іваном Густі, були обговорені питання щодо проведення ремонтних робіт в амбулаторії.
У будівлі, яку звели ще в 70-х роках, потріскалися стіни, і сьогодні приміщення амбулаторії почало просідати. Також тут необхідно замінити електропроводку, адже з’явилися неполадки в електромережі, каже Іван Густі.
Відтак керівник ради дав доручення провести обстеження фундаменту амбулаторії й після чого розпочати відповідні роботи, адже від міцності споруди залежить безпека медиків і жителів села, які отримують тут первинну медичну допомогу. Окрім того, аби розпочати внутрішні ремонти в амбулаторії, важливо оновити електрокомунікації, зазначив Віталій Любка. Тож ці роботи повинні розпочатися найближчим часом.
Зі слів Івана Густі, невдовзі у сільській амбулаторії розпочне роботу аптечний пункт. Про його відкриття вдалося домовитися районній раді на нараді з керівниками медичних установ району та представниками аптечних мереж. Питання роботи аптечного пункту надзвичайно актуальне для населеного пункту − віддаленого від районного центру, адже через складні погодні умови, взимку, гостро відчутна потреба в такому закладі.
Виноградівська районна рада