Виборчий процес проходив без порушень

Минулої неділі виноградівці, як і всі українці, взяли участь у чергових виборах Президента України.
Виборча дільниця №210136, яка знаходилась у міській ЗОШ №3 ім. Ж. Перені входить до числа найбільших з-поміж тих, що розташовані у нашому місті. Адже за словами голови дільничної комісії Томаша Дужара, тут зареєстровано 1989 виборців, з яких 7 чоловік свій громадянський обов’язок виконують удома. Якраз на момент нашого спілкування до них вже виїхали члени комісії зі спеціальними скриньками.
– Виборча дільниця відкрилася рівно о восьмій годині. Жодних порушень зафіксовано не було. За цим протягом усього виборчого процесу уважно пильнували спостерігачі від різних кандидатів.
Уже в перші півгодини нашої роботи проголосувало 10 чоловік. Активність спостерігалася ще протягом того періоду, коли вранці люди йшли до храмів. Потім людей побільшало також і в обідню пору. Тобто, люди поверталися з богослужінь і йшли на дільницю голосувати. Але, на жаль, не можу стверджувати, що явка наших виборців висока. Цьому є різні причини – багато людей працюють за кордоном і не встигли своєчасно повернутися, інші взагалі ігнорують вибори, а хтось не прийшов, бо взагалі зневірився у владі. Та радує те, що свідомих громадян і нас в країні більше, особливо молодих людей, які позитивно налаштовані і хочуть щось змінити. Тобто, хто як відноситься, відповідно, така й активність. А загалом сьогодні вихідний день і люди, можливо, через це не поспішають. До прикладу, станом на 15 годину своє волевиявлення зробили 610 виборців. Але до 20 години ще є час, тому маємо надію, що виборці цим неодмінно скористаються, – наголосив Томаш Дужар.
Серед проблем, які виникали, голова комісії назвав випадки, коли люди не знаходили свого прізвища у списках. Особливо прикро, коли молода людина, якій виповнилося 18 років, вперше прийшла на вибори, а її дані відсутні. Їй це було трохи незрозумілим. Доводилося вирішувати ситуацію, надаючи пояснення, що потрібно зробити для того, аби це питання врегулювати. Тож голова дільничної комісії висловив сподівання, що під час другого туру вони вже зможуть проголосувати без проблем.
Любов ТОКАЧ