ЯК ВИ ВІДЗНАЧАЄТЕ СВЯТО ЗАКОХАНИХ?

У багатьох країнах по всьому світу 14 лютого відзначають День святого Валентина. Традиційно, в це свято пари обмінюються валентинками – листівками у формі сердець. А в Японії замість них використовують шоколад, причому дарують його переважно жінки. Втім, сьогодні можна знайти безліч цікавих подарунків для своїх других половинок. А як відзначають цей день наші читачі? 

Еріка КОВЧ:
– Дивувати і радувати коханих потрібно завжди, а не тільки раз на рік. Романтика, квіти, увага, ніжність, лагідні слова – все це потрібно нам, жінкам, як і чоловікам, – щодня. Щире «кохаю» ніколи не буває зайвим. Тим, хто цього не робив раніше, раджу з цього Дня святого Валентина якраз розпочати. Проведіть цей день разом у гарній романтичній атмосфері і зберігайте її та підтримуйте протягом усього життя. Особливо напружуватися з приводу «здивувань» своєї другої половинки, вважаю, не потрібно. Інколи ніжність і чуйність дають більшого результату, ніж найдорожчий подарунок. 
Василь РАЦИН:
– Для мене День Валентина не є якимось особливим святом. Це наші діти його полюбляють. Вони обмінюються валентинками. Вдома ми можемо привітати один одного, подарувати солодощі чи зготувати улюблену страву. Але сказати, що це свято відзначаємо якось по-особливому, я не можу. 
В нашій родині більше шанують звичні – 8 березня та День матері. День Валентина святкують переважно молоді. Хоча добре, що воно в нас теж прижилося. Приємно, що є свято, яке дарує людям радість, задоволення, більше позитивних емоцій. Бо наше життя й так важке. Чому б не розбавити ці сірі будні ще одним чудовим днем?
Марія ЧОНКА:
– Ми завжди відзначаємо День святого Валентина. Обов’язково готуємо подаруночки всім своїм рідним. А ще у цей день завжди йдемо до ресторану. В такій романтичній обстановці приємно забути про повсякденні клопоти і побути тільки вдвох.  
Я не розумію тих, хто каже, що день Валентина нам хтось нав’язав. Адже якщо, наприклад, мені щось не подобається, ніхто цього нав’язати не зможе. Свято закоханих прижилося, бо є добрим, світлим і теплим. Воно дійсно радує людей напередодні весни.
Михайло БОГАШ:
– Я знаю, що подобається дружині, тому вгодити їй мені зовсім не важко. Та й вона у мене зовсім не примхлива. Для нас обох головне –  увага. Подарунки до Дня святого Валентина я, як правило, купую за два-три дні до свята, хоча ідеї планую заздалегідь. Зараз із цим просто – в Інтернеті можна знайти купу варіантів. Та й магазини напередодні рясніють широким асортиментом. 
Але, думаю, якщо у День закоханих я піднесу моїй коханій гарний кошик улюблених квітів з душевною валентинкою, вона буде дуже рада. До речі, валентинку можна зробити своїми руками. Такий подарунок – це завжди безпрограшний варіант, бо найцінніший. Можна, звісно, засипати жінку неймовірними обіцянками чи зірки з неба дарувати, але, як на мене, краще робити її щасливою – тут і зараз, сьогодні і завжди. 
Опитувала Любов ТОКАЧ