Цьогоріч Виноградівщина розраховує на якісні автомобільні шляхи

Автошляхи на Виноградівщині, в основному, в задовільному стані, проте численні ділянки доріг потребують капітального ремонту. Натомість фінансування на 2015 рік поки що дозволяє закарпатським дорожникам виконувати лише ямковий ремонт.
На виконання дорожніх робіт з поточного ремонту та експлуатаційного утримання у Виноградівському районі передбачено фінансування у сумі майже 3,5 млн. грн., у тому числі на дороги місцевого значення – понад 1 млн. грн., — поінформував Михайло Михайлович Попович керівників райдержадміністрації та райради.
Пояснив, чому теперішній транспортно-експлуатаційний стан мережі автомобільних доріг загального користування району не відповідає вимогам сьогодення. «Через недостатні обсяги фінансування щорічно недоремонтовується капітальним та поточним ремонтами досить суттєвий кілометраж доріг, тому й обсяги недоремонту збільшуються з кожним роком, — констатує Михайло Попович.
Присутній директор ДП «Закарпатський облавтодор» Іван Немеш зазначив, що у І кварталі п.р. на автошляхах району виконано дорожні роботи з зимового утримання та проведено аварійний ремонт на пошкоджених ділянках доріг на загальну суму 1,1 млн.грн., у тому числі на шляхах місцевого значення.
Зі свого боку, очільниця Виноградівщини Юдіта Петеі озвучила, які об’єкти району підпадають до першочергового ремонту доріг місцевого значення. Це, зокрема: Чепа-Пийтерфолво-КПП «В. Паладь», Пушкіно-Перехрестя, В. Ком’яти-Вилок, Виноградів-Дротинці-Фанчиково, Неветленфолу-Дюла-Чорнотисів, Теково-Королево-Новоселиця, Виноградів-Олешник та Широке-Букове. На це передбачено 1 мільйон 45 тисяч гривень. Керівник району поставила за взірець громаду с. Пушкіно, яка зібрала 60 тис. грн. на ямковий ремонт сільської дороги.
Голова райради Олег Любімов підкреслив, що практично всі 32 сільські та селищні ради району потребують ремонту доріг.
Учасники наради також розглянули та обговорили шляхи забезпечення якості покриття автомобільних доріг до пунктів пропусків, що на українсько-угорському кордоні.
Насамкінець робочої наради присутні визначили пріоритетні напрямки в дорожньому господарстві району, зокрема погодили графіки та терміни проведення ремонтних робіт на автошляхах Виноградівщини.


Прес-служба Закарпатської ОДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.