У Виноградові відкрили новий фітнес-центр

Сьогодні широкої популярності набули фітнес-центри та різного роду спортивні заклади. Наше місто у цьому плані не стало винятком, і пояснюється це, напевно тим, що населення починає усвідомлювати важливість здорового способу життя.  Саме у суботу, 18 липня, у центрі міста відкрили центр здоров’я та краси преміум-класу “Олімп”. В урочистій атмосфері право перерізати святкову червону стрічку разом з міським головою надали сину власника фітнес-центру “Олімп” Владиславу Поляку. Мер міста Степан Бочкай у свою чергу висловив щиру подяку від усієї громадськості пану Поляку за цю інвестицію, адже цей об’єкт наразі дійсно лягає в центр архітектурного ландшафту нашого міста.
Надсучасний центр “Олімп” пропонує своїм клієнтам масажний кабінет, салон краси та косметологічний кабінет, який оснащений якісним професійним обладнанням провідних європейських виробників. Сам зал обладнаний професійними силовими тренажерами марки “Gym80” німецького виробника –  штангами, гантелями, біговими доріжками, тренажерами-велосипедами.
Спектр абонементів також є досить широким. Відвідувачам пропонують картки на один, три або шість місяців, а також на 8 та 12 групових занять. Навіть одне відвідування дає можливість обійти всі зони фітнес-центру та групові заняття. Бути міцними тілом та духом у спортивному комплексі можна від 50 – до 1650 грн, це доводить, що власнику закладу Владиславу Поляку вдалося створити  фітнес-центр з якісним обладнанням та доступними цінами.
У день відкриття дітки безкоштовно отримували морозиво, усі бажаючі мали нагоду познайомитися з роботою спорт-клубу, стати учасниками різноманітних конкурсів та розіграшів, побачити показові виступи спортсменів, зокрема чемпіона Європи та світу, призера міжнародних змагань Романа Мартиненка, чемпіона світу по фрі-файт та ММА Ігора Слюсарчука, майстра спорту міжнародного  класу Олександра Ільницького та чемпіона України з бодібілдінгу Юрія Федишина.
Будемо сподіватись, що сучасний, створений у відповідності до вимог світової практики фітнес-центр преміум-класу “Олімп”, стане улюбленим місцем відпочинку виноградівців і гостей нашого міста.
Даніелла Шерегі,
студентка відділення журналістики УжНУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.