Увага! Зміни в податковому законодавстві

ДПІ у Виноградівському районі повідомляє, що Законом України від 17.07.2015 року №655-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків», який набрав чинності з 1 вересня 2015 року встановлено, що тимчасово, до 31 грудня 2016 року включно, платникам податків обсяг доходів та/або операцій яких за попередній (звітний) рік склав менше 20 млн. грн., штрафні (фінансові) санкції, нараховані на суми податкового зобов'язання, які платник податків сплатив без оскарження податкового повідомлення-рішення в терміни, визначені ПКУ, скасовуються протягом 10 днів із дня сплати податкового зобов'язання.

Така норма не застосовується у разі повторного протягом року визначення фіскальним органом суми податкового зобов'язання з одного й того самого податку або збору.

Крім того, у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податку помилок, пеня не нараховується, якщо зміни до податкової звітності внесені протягом 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання.

 За матеріалами ДПІ у Виноградівському районі

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.