Про призов громадян на строкову військову службу

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Військового комісара Іршавсько-Виноградівського об’єднаного
районного військового комісаріату
5.03. 2015 р.     м. Іршава         №32
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 17 лютого 2015 року №88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», з 1 квітня по 31 травня 2015 року проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України.
Явці на призові дільниці Іршавського та Виноградівського районів для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1997 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 18 років, а також громадяни, які народились у 1988-1996 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовні дільниці за адресою: м. Іршава, вул. Шевченка, буд. 39 та м. Виноградів, вул. Миру, буд. 53 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.
Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до базового районного військового комісаріату та філії 15 квітня 2015 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.
Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Іршавського та Виноградівського районів, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у об’єднаний районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовні дільниці.
Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.
Контроль за виконанням даного наказу покладаю на себе.


О. В. АДАМОВ,
т.в.о. військового комісара Іршавсько-Виноградівського об’єднаного районного військового комісаріату, майор

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.