ПРАВООХОРОНЦІ ПАТРУЛЮВАТИМУТЬ ВИНОГРАДІВ У ВИХІДНІ ДНІ

Відповідне доручення про те, що міліціонери за рахунок особистого часу у вихідні дні патрулюватимуть в місті видав керівник закарпатської міліції. Метою даного заходу є профілактика та попередження правопорушень, недопущення скоєння злочинів, охорони громадського порядку та розкриття злочинів за всіма напрямками роботи в окремих населених пунктах району та в місті.
До патрулювання залучено особовий склад Виноградівського райвідділу міліції. Перед тим, як правоохоронці заступили на службу, начальник Виноградівського райвідділу міліції Анатолій Шкирта провів інструктаж. Підполковник міліції довів підлеглим маршрути патрулювання, чітко визначені завдання щодо перевірки осіб, схильних до вчинення злочинів, виявлення підозрілих предметів (упаковки, коробки, чемодани, сумки тощо) та наголосив на обов’язковому дотриманні заходів особистої безпеки.
Після проведення інструктажу та визначення маршрутів патрулювання кожного із екіпажів та піших патрулів правоохоронці направилися за місцем несення служби.
Інформація Виноградівського РВ УМВС

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.