Надходження єдиного податку на Виноградівщині з початку 2015 року зросли на 1 мільйон гривень

За оперативними даними платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили 4,6 млн. грн. єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата податку зросла на 1 млн. грн. за відповідний період 2014 року від діяльності спрощенців надходження склали 3,6 млн. грн.
Фізичні особи – підприємці Виноградівщини сплатили 3,3 млн. грн., що на 0,4 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року.
Юридичні особи у 2015 році сплатили 1,3 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом 2014 року ця сума зросла на 0,6 млн. грн., тоді бюджет отримав 0,7 млн. грн. єдиного податку.
Нагадаємо, що Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)” зменшено з 6 до 4 кількість груп платників єдиного податку.
Так, до 1 групи включено підприємців, які здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торгівельних місць на ринках або здійснюють господарську діяльність по наданню побутових послуг населенню. Це платники, у яких обсяг доходу до 300 тис. грн. на рік та відсутні наймані працівники.
Друга група – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку або населенню, здійснюють виготовлення або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства. Обсяг доходу у таких платників визначено у розмірі до 1,5 млн. грн. та кількість найманих працівників – до 10 осіб.
У третій групі працюватимуть фізичні особи-підприємці та юридичні особи з обсягом доходу – до 20 млн. грн., при цьому кількість найманих працівників необмежена.
У четвертій групі перебуватимуть сільгоспвиробники, в яких доля сільськогосподарського товаровиробництва за попередній рік дорівнює або перевищує 75%. Кількість найманих працівників для них та обіг коштів необмежені.


За матеріалами ДПІ у Виноградівському районі ГУ ДФС у Закарпатській області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.