НОТАТКИ ІЗ ЗАСІДАННЯ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ

У середу відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань ринкових відносин, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації під головуванням Володимира Мореки. У порядку денному спочатку планувалося розглянути 6 питань, але потім були запропоновані для обговорення ще два додаткові, зокрема, про передачу автомобіля управлінню освіти та заслухати інформацію про роботу комісії по охороні здоров’я. Але за останнє питання з присутніх 7 членів комісії (6 були відсутні) проголосували тільки 6, тому його було знято з порядку денного.
Насамперед заслухали інформацію начальника відділу з питань приватизації майна в районі Юрія Лешка про надання згоди на прийняття майнового комплексу Державний заклад «Вузлова лікарня смт. Королево» з державної у комунальну, про надання дозволу КП «РРВК «Новини Виноградівщини» на передачу приміщень в орендне користування, про розгляд клопотання РДА щодо обміну орендованими приміщеннями за адресою пл. Миру, 3.
Члени комісії розглянули клопотання районного громадського формування «Апологет» з ОГП і ДК. Після коротких дискусій вирішили передати в орендне користування громадському формуванню вбудовані приміщення площею 18,8 кв.м. в колишній будівлі райсуду по вул. Миру. 55. За пропозицією депутата Тетяни Граб, орендну плату встановили пільгову – 50% вартості ставки реальної орендної плати.
Різні думки висловлювалися при обговоренні питання про прийняття земельної ділянки державної власності, розташованої за межами населених пунктів Боржавської сільської ради у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ та міста. Мова йшла про ділянку площею 14,9 га, де проведена велика робота по обстеженню і, як виявилося, кращої немає в районі для будівництва полігону. По даному питанню всі присутні на засіданні депутати висловили свої думки, але зійшлися на спільній: сільські голови повинні вести активну роз’яснювальну роботу, довести до мешканців, що полігон немає альтернативи.
Т. в. о. голови РДА Юдіта Петеі констатувала, що всі ми хочемо жити по-європейськи, але мислити, поводитися по-європейськи не вміємо і не хочемо, наголошувала, що сільські мешканці наразі дискриміновані щодо поводження з твердими побутовими відходами. Є надія на те, що питання зрушиться з мертвої точки.
Депутат районної ради Ольга Піпаш сформулювала свою думку однозначно:«Треба публічно назвати тих людей, які підбурюють сільських мешканців проти будівництва полігону, оскільки основна частина за нього». Всі щиро сподіваються, що найближчим часом нарешті вирішиться питання вивозу відходів з сіл.
На завершення заслухали інформацію начальника фінансового управління РДА Валерії Варги про внесення змін до рішення районної ради від 13.01 2015 року №489 «Про районний бюджет на 2015 рік». Мова йшла про розподіл коштів з обласного бюджету в сумі 9462 тис. грн. та про власні вільні кошти у сумі 7799 тис. грн. При розподілі увагу акцентували на реалізації енергозберігаючих заходів, переведення котлів на тверде паливо, ремонт та будівництво ДНЗ, реконструкцію клубів, закладів охорони здоров’я тощо.


Маргарита СТАНКО

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.