З ТУРБОТОЮ ПРО ЗДОРОВ’Я СОЛДАТА АТО

Наша школа ніколи не була осторонь соціальних проблем району. Завжди по можливості, намагаємось допомагати тим, хто цього потребує. От і зараз відгукнулися на біду солдата АТО із сусіднього села. Колектив педагогів і технічних працівників оперативно згуртувався заради доброї справи.
35-річний житель Оноку Олег Олександрович Кравчук, батько 4 дітей, родом із Житомира. Під Дебальцевим в с. Чернухіно під час обстрілу отримав опіки тіла. Був доставлений в Артемівську лікарню, а звідти його перевезли в Харківський опіковий центр, де перебуває і зараз. Ні на крок не відходить від коханого його дружина, залишивши чада на бабусю. Родина каже, що є можливість лікування чоловіка за кордоном, але зараз він не транспортабельний. Наразі життя багатодітного батька залежить від небайдужих людей, адже на дороговартісне лікування потрібні чималі кошти.
Аби хоч трохи підтримати цю сім’ю, наша школа зробила і свій посильний внесок у фінансовій підтримці славного земляка-героя, який ціною власного життя ще недавно стояв на сторожі цілісності держави. Зібрані  8400 грн. директор одинадцятирічки Надія Копча відвезла сім’ї Олега Олександровича. Цю суму передали на його лікування. Тож, сподіваємося, що спільними зусиллями та з Божою поміччю воїн отримає належне лікування і повернеться здоровим у рідне село до своїх діточок.


Тетяна ГЛЕБА,
заступник директора з виховної роботи Великоком’ятівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.