Зберегти любов у серці

Ми зараз живемо в так званому столітті розбратів, брехні, лицемірства. Серця людей зачерствіли і навіть стали жорстокими у деяких речах. Але при цьому ми прагнемо до істини, намагаємося зрозуміти, в чому сенс життя, прагнемо зберегти в людині людину.
Не ставайте жорстокими, не озлоблюйтесь ні за яких обставин. Добрим і милосердним легше жити, тому що люди  за добро платять любов’ю. Злоба спалює людину.  Просто підтримка і розуміння для кожного з нас означає не менше, ніж матеріальне благополуччя. Якби люди більше піклувалися про інших, зникло б з облич  вираження якогось безвихідного жалю, яке так часто можна бачити на вулиці, в магазині… Багато  похмурих, непривітних, постійно заклопотаних станом політики і економіки людей.
Втративши милосердя, ми розучимося   радіти життю, яким би воно не було. Адже життя у нас тільки одне, і було б так прекрасно не лише радіти йому  і жити сьогоднішнім днем, але і спробувати зробити життя інших трохи легшим, світлішим  і радіснішим. Це б принесло радість і нам самим. Кожна посмішка на обличчі людини, якій ти допоміг, робить тебе щасливішим. З давніх часів відомо, що заподіяне комусь зло повернеться до тебе стократним злом і що добро, яке ти комусь зробив, повернеться до тебе. Ми дуже хочемо, щоб наші школярі поводились саме так.
Важким видався початок  2015року,та жоден із учнів   та вчителів не відмовився  взяти участь у благодійній акції «Дай дитині надію». В рамках акції школярі та педагогічні колективи проводили збір коштів для чергової операції та курсу реабілітації учениці 4 класу Пушкінської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Шпільки Мар′яни Андріївни.
Акція проводилась з 26 січня по 6 лютого 2015 року. Вчительські та учнівські колективи  району зібрали і передали Мар’янці на лікування 22 тисячі 641 гривню. Надіємось, що ці кошти хоч трохи наблизять дівчинку до її мрії.
Висловлюємо щиру подяку всім педагогічним та учнівським колективам, які долучилися до цієї акції.


Інформаційний сектор заступників директорів з виховної роботи

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.