ЗБИРАЙМО РАЗОМ КРИШКИ НА ПРОТЕЗИ ДЛЯ ВОЇНІВ

В Україні триває всеукраїнська акція «Добро  жменями», започаткована благодійним фондом «ОВЕС». Активно долучилися до неї  волонтери  Києва, Львова, Одеси, Полтави, Борисполя, а також, звичайно,  Виноградова, закликаючи до співпраці всіх небайдужих. Мета акції – збір пластикових кришечок на протези для воїнів АТО. На протез однієї руки потрібно до 500 тисяч кришечок, на протез однієї ноги – до 850 тисяч. Багато? Так. Але разом – ми сила! Разом ми зможемо зібрати й набагато більше. Тому закликаємо всіх небайдужих взяти участь у акції – від школярика до пенсіонера.
Робиться це дуже просто: замість того, щоб викинути кришки в сміття, ви можете наскладати їх протягом тижня і занести, або передати кимось у офіс волонтерів, що знаходиться по вулиці Шевченка, 36 у Виноградові.
Такий збір кришок  вже роками практикує вся Європа, допомагаючи нужденним. В Україні проект дещо адаптований до реалій нашого сьогодення, адже тисячі наших героїв, віддавши здоров’я заради цілісності Батьківщини і нашого з вами спокою, наразі потребують протезування – сучасного, якісного, індивідуального. В цьому і полягає перша частина акції. Кожен район може збирати пластик саме для свого земляка. Друга частина акції – зменшення пластику навколо нас, покращення екології. Зібраний пластик здається на переробку, а виручені кошти адресно направляються бійцю на протез.
І знаєте, що порадувало найбільше? Не встигли ми в соцмережах оголосити про старт акції «Добро жменями», як вже знайшлися небайдужі наші земляки. Городянка Анастасія Староста поділилася особистим: «Я стільки сміття назбирала на Тисі за останній місяць. Тепер буду знати, куди можна здавати кришечки. А ще краще – розставте роз’яснювальні таблички і біля них коробки для збору».
Отже, акція стартувала. Просимо долучитися до неї всіх підприємців, власників малих і великих магазинів, кіосків, бутиків, школярів і студентів навчальних закладів. В якості заохочувальних призів  будуть рюкзаки ручної роботи, люб’язно предоставлені нашим постійним помічником Тиберієм Пішковці – 25 штук подарував їх  волонтерам.
Михайло РОМАН,
координатор Руху підтримки закарпатських військових – Виноградів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.