ДЕПУТАТИ РОЗПОДІЛИЛИ КОШТИ НА ДОРОГИ ТА ЗБІЛЬШИЛИ ВАРТІСТЬ НОРМ ХАРЧУВАННЯ У ШКОЛАХ

У п’ятницю, 4 вересня,  відбулася позачергова тридцять перша сесія районної ради шостого скликання за участі голови РДА Михайла Русанюка та депутатів обласної ради Йосипа Романа та Юдіти Петеі.  Із 64-х народних обранців в роботі сесії взяли участь 38 депутатів, котрі напрочуд плідно попрацювали і активно підтримали всі питання порядку денного. Та спершу голова районної ради Олег Любімов поінформував про нові кадрові призначення – начальником Виноградівського МРВ УСБУ в Закарпатській області став Ярослав Пилип, а начальником Виноградівського районного відділу УМВС Віктор Ребрей, а також привітав нового голову райдержадміністрації Михайла Русанюка. Головуючий виконав приємну місію і вручив грамоти обласної ради депутату районної ради Петру Бобиничу, Широківському сільському голові Івану Феєру та старшому лейтенанту, командиру взводу артилеристів 128-ї бригади Дмитру Мілютіну. В зв’язку з тим, що вояк перебуває на Сході, відзнаку отримала його дружина.
Серед усіх питань порядку денного основним був розподіл коштів із обласного бюджету у сумі 1,5 млн. грн. на дороги. Як поінформувала начальник фінансового управління РДА Валерія Варга, субвенцію у такому розмірі район отримав з обласного бюджету саме на ремонт доріг. «Під час обговорення було багато спорів, багатьом не подобається, як звучать об’єкти, але обласна сесія затвердила, і ми мусимо так само затвердити, щоб було цільове використання коштів», – зазначила вона. Крім того, поінформувала присутніх про те, що обласна рада також виділила для нашого району 55 тис. грн. на пільгове перевезення та 526 тис. грн. на будівництво спортивного майданчика у с. Великі Ком’яти.
Того дня депутати внесли зміни до програми розвитку паліативної та хоспісної допомоги на 2013-2018 роки, прийняли програму підтримки та збереження об’єктів і майна спільної власності територіальних громад району на 2015-2016 роки, надали згоду на прийняття з державної власності у власність громади Виноградівського району приміщення площею 207 м кв. за адресою: м. Виноградів, вул. Миру, 16, переглянули вартість норм харчування у школах із 6,50 до 8,50 грн. на дитину та прийняли рішення про відновлення роботи Новоклинівської ЗОШ першого ступеня.
Голова райдержадміністрації Михайло Русанюк подякував депутатам за плідну роботу, за те, що з порозумінням віднеслися до всіх питань, особливо щодо розподілу коштів на дороги, а також повідомив, що дорожнім службам уже надано попереднє доручення щодо використання цих коштів. Він  наголосив, що тільки завдяки такому об’єднанню зусиль вдасться багато зробити для нашого району.
Любов ТОКАЧ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.