ГОСТІ З ДОНЕЧЧИНИ БУЛИ ПРИЄМНО ВРАЖЕНІ

Минулого тижня з робочим візитом у нашому районі перебувала делегація з Волноваського району Донецької області, в складі якої були депутат ВР України Дмитро Лубінець, Волноваський міський голова Сергій Демченко, радник голови Волноваської районної військово-цивільної адміністрації Олександр Іванченко. В кабінеті керівника виконавчої влади Юдіти Петеі відбулася їхня зустріч з головою районної ради Олегом Любімовим, радником голови РДА Андрієм Болдогом, директором КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» Володимиром Шевчуком, першим заступником міського голови Василем Ціцеєм.
Гостей з Донеччини вітав Олег Любімов, який ознайомив їх з особливостями Виноградівщини, соціально-економічним станом району, вів мову про інфраструктуру, аграрно-промисловий комплекс, сиро-добувну галузь, про найбільший потенціал краю – туризм. Гості цікавилися перспективою розвитку району.
Юдіта Петеі ознайомила колег із Донеччини з проектом побудови агро-індустріального парку, що має покращити та розширити ринок збуту сільгосппродукції, яка вирощується в нашому районі.
Учасники зустрічі вели мову про децентралізацію влади, адміністративну реформу, стан мобілізації, негативний вплив інфляції, піднімали болючі теми сьогодення. У ході розмови з’ясувалося, що Виноградівський та Волноваський райони мають схожі особливості, звичайно, є й розбіжності. Мета візиту – вивчити позитивний досвід ведення сільгоспвиробництва, залучення інвестицій в економіку краю. Зацікавила їх діяльність «Агенції місцевого розвитку Виноградівщини», колектив якої на чолі з директором Володимиром Шевчуком проводить велику роботу по залученню як національних, так і закордонних інвестицій.
Василь Ціцей представив гостям місто Виноградів, вів мову про його архітектурні та історичні пам’ятки, визначні місця, наголошуючи на ще не використаний потенціал. Під час зустрічі обговорювались поточні питання, велася невимушена розмова про цінову політику, енергозбереження, дорожнє господарство, актуальні проблеми.
Міський голова м. Волновахи Сергій Демченко щиро дякував виноградівцям за те, що посприяли літньому оздоровленню 25 дітей, які проживають неподалік ведення бойових дій. Нагадаємо: депутати районної ради одностайно підтримали пропозицію виділити кошти з районного бюджету на оздоровлення дітей з Донеччини, яка після паводків 2001 року надала значну допомогу Виноградівщині у відбудові зруйнованого житла.
Маргарита СТАНКО

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.