Вперше У ВИНОГРАДОВІ відбувся силовий фестиваль +CROSSTREC GAMES 2015

19 липня на центральній площі міста Виноградів у рамках фестивалю +CROSSTREC GAMES 2015 проходив силовий етап, тож о 9.00 розпочалося зважування учасників, а вже об 11.00 — старт змагань. Програма складалася із 5 видів спорту, таких як: армрспорт, армліфтинг, народний жим, максимальний жим і силова естафета. Програма заходу пропонувала армреслінг у ваговій категорії  від 65кг до 95кг+,  де участь могли взяти всі жителі Закарпаття. На силовому етапі визначили найбільш фізично підготовлену людину Закарпаття. На інші види спорту, такі як армліфтинг, народний жим, максимальний жим організатори допускали всіх бажаючих.
«Це вже сьоме змагання, яке ми проводимо на Закарпатті. Ідея  виникла ще того року, коли ми проводили змагання по армспорту, до нас звернулося багато спортсменів із проханням зробити щось масштабне, де були б залучені усі види спорту. Нам не довелося довго гадати, потрібно це робити, чи ні, вже у квітні ми почали втілювати задумане в реальність»,– розповіли організатори фестивалю Даніель Козлович, Дмитро Козлович і Олексій Теремта.
Справжні поціновувачі спорту мали нагоду отримати професійну консультацію щодо спортивного харчування, а також скуштувати та придбати продукціюTrecNutrition. Усім присутнім випала нагода зустрітися  з атлетами команди TrecTeam, відомими спортсменами, такими як: Олександр Ільницький — чемпіон України та Європи з армспорту, Роман Мартиненко —чемпіон та рекордсмен світу з жиму штанги лежачи, Володимир Рекша — майстер спорту міжнародного класу з стронгмену та найсильніша людина світу (в 105 кг), Ігор Слюсарчук — заслужений майстер спорту зі змішаних єдиноборств і призер чемпіонату світу з ФріФайт.
Спонсорами фестивалю виступили: спортивне харчування TrecNutrition, фітнес-центр «Олімп», а також спортивний клуб «Спарта».
Даніелла Шерегі,
студентка відділення журналістики УжНУ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.