Виноградівські правоохоронці провели операцію «Нагляд»

На Виноградівщині проходила операція «Нагляд». Її метою є недопущення випадків вчинення раніше судимими особами злочинів та їх виправлення.
Так, в ході проведення операції виявлено та було складено чотири адміністративні протоколи за статтею 187 (Порушення правил адміністративного нагляду) Кодексу України про адміністративні правопорушення та встановлено три адміннагляди за раніше судимими.
Також правоохоронці перевіряють спосіб життя осіб, які формально підпадають під адміністративний нагляд і систематично порушують громадський порядок.
Суспільні відносини в сфері адміністративного нагляду регулюються Законом України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», в якому зазначається, що особи, щодо яких встановлено адміністративний нагляд, зобов’язані вести законослухняний спосіб життя, не порушувати громадського порядку та дотримуватись таких правил: а) прибути у визначений установою виконання покарань термін в обране ними місце проживання і зареєструватися в органі внутрішніх справ; б) з’являтися за викликом до міліції у зазначений термін і давати усні та письмові пояснення, пов’язані з виконанням адміністративного нагляду; в) повідомляти працівників міліції, які здійснюють адміністративний нагляд, про зміну місця роботи чи проживання, а також про виїзд за межі району (міста) у службових справах; г) в разі від’їзду в особистих справах з дозволу міліції в інший населений пункт та перебування там більше доби, зареєструватися в місцевому органі внутрішніх справ.
Слід зазначити, що метою адміннагляду не є продовження покарання та встановлення тотального контролю за особистим життям піднаглядного, а недопущення скоєння ним нових злочинів та правопорушень, зробити все можливе, щоб повернути їх суспільству.


Оксана Кобзаренко,
Виноградівський РВ УМВС

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.