ВІДПОВІДАЛЬНА МІСІЯ: ПРИСВЯТИТИ СВОЄ ЖИТТЯ ПОРЯТУНКУ ІНШИХ

 

Готовність прийти на допомогу не за наказом, а за велінням душі, було і є визначальною складовою при виборі фаху пожежного, рятувальника. Так було й, сподіваюсь, так буде завжди, адже присвятити себе справі пожежного,  рятувальника здатна людина, наділена не тільки фізичною, але й моральною досконалістю.
Сьогодні у наших рядах люди сильні та витривалі, котрим щодня доводиться ризикувати власним життям, заради порятунку життя та здоров’я інших. Основний тягар у цій нелегкій справі лягає на плечі рядового і молодшого начальницького складу, за що їм заслужена шана. Саме їхній професіоналізм, самовідданість, зразкове виконання свого обов’язку, забезпечує престиж, громадське визнання нашої служби. «Герой-рятувальник завжди поруч» – це не просто гасло, а наш девіз, який щодня наповнюється реальним змістом. Саме їм завдячують власним життям десятки наших краян, врятованих з timthumb_141093883479вогняного полону. На їхньому рахунку сотні екстремальних виїздів, з яких вони щоразу повертаються переможцями, демонструючи численні факти мужності та звитяги, готовності прийти на допомогу тим, хто її потребує, чуйності до чужої біди.
Разом з тим, залишається ряд до кінця не розв’язаних проблем і через об’єктивні причини невиконаних заходів. Одна з них – матеріально-технічна виснаженість сил реагування. На оснащенні підрозділу ДПРЧ-6 Управління ДСНС України у Закарпатській області  перебувають 5 одиниць техніки, половини з яких потребує середнього, капітального ремонту або списання. Особливої уваги потребує питання належного фінансування щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки району та пожежно-технічного обладнання.
Шлях, пройдений підрозділами ДСНС за роки, був непростим. За нетривалий, однак надзвичайно напружений і складний період, пожежно-рятувальна служба пройшла декілька етапів свого розвитку.  Сьогодні у Виноградівському районному відділі УДСНС України працює 45 осіб рядового і начальницького складу. Колектив дружній, висококваліфікований та злагоджений. Під час ліквідації надзвичайних ситуацій кожен працівник діє виважено, чітко, а в колективі – згуртовано та професійно. Серед кращих працівників відзначу головного фахівця райвідділу Володимира Довжанина, начальника частини Корнелія Параску та його заступника Юрія Кляпа, інспектора ДПРЧ-6 Герге Райчинця, начальника караулу ДПРЧ-6 Олександра Марковича та весь особовий склад пожежно-рятувальної частини, який професійно виконує свою роботу.
Особливої подяки заслуговують ветерани та пенсіонери державної пожежної охорони, котрі багато сил і енергії за довгі роки служби віддали рятувальній справі. Вони багато зробили, аби любов до професії й взаємовиручка ширилися й множилися.
Тож, з нагоди професійного свята, щиро дякую всім і кожному за сумлінну службу, жертовність та відданість справі і від усієї душі бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, миру і злагоди, здійснення найзаповітніших мрій і задумів, віри у власні сили. Вірю, що високий професіоналізм, мужність, витримка пожежних, рятувальників, усіх працівників служби цивільного захисту і надалі у скрутну годину будуть на сторожі життя та здоров’я громадян України, а турбота щодо захисту населення надихає вас на нові досягнення у благородній, гуманній справі.
Володимир ТУРДАЙ,
начальник Виноградівського районного відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.