Волкер пояснив важливістьпродовження Україною дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі

На думку спецпредставника США, продовження чинності цього закону зберігатиме необхідність виконання Росією її зобов’язань за Мінськими угодами.
Спеціальний представник Сполучених Штатів Америки у справах України Курт Волкер пояснив важливість продовження Україною дії закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», чинність якого спливає 31 грудня.
Як передає кореспондент УНІАН, про це Волкер сказав на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Вадимом Пристайком.
Він заявив, що одна з причин важливості продовження терміну чинності закону про особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі полягає у тому, що «Росія використовуватиме будь-яку відмову неприйняття закону, покликаного виконувати Мінські угоди, як причину не брати участі у питанні виведення її власних сил, розформування незаконних збройних формувань і так далі». «Тож Україна шляхом збереження чинності пакету законів для виконання Мінських угод утримує у центрі уваги необхідність для Росії виконувати її частину Мінських угод», – наголосив Волкер.