Вітаємо з відзнакою!

Приємним подарунком під ялинку стала заслужена нагорода для учасників «Виноградівського зразкового театру ляльок» – гран-прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «PECTORAL OF TALENTS» 2019 (с. Яноші, Берегівський район). Колектив презентував на фестивалі прем’єрну виставу «Чарівна ніч» за п’єсою Оксани Фулитко «Святий Миколай». Режиссер – заслужений працівник культури України Василь Югас, художник Анастасія Терещенко, звукорежисер Віктор Джангіров, режисер-постановник Вікторія Югас, керівник театру Наталія Югас.
Юні актори Роман Колька, Людмила та Анна Гасиджак, Кароліна Лукач, Дарина Хацинюк продемонстрували свій талант міжнародному жюрі та здобули найвищу нагороду міжнародного рівня.
Це не перша перемога талановитого творчого колективу під керівництвом Василя Югаса. Високі нагороди минулоріч виноградівці здобули на фестивалі «Березневі сходинки» у Рівному, а також на ІХ Відкритому фестивалі дитячих лялькових колективів у Мукачеві. Також наші земляки отримали запрошення взяти участь у фестивалях, що відбудуться у Грузії, Латвії та інших країнах.
Щиро вітаємо театр ляльок із Виноградова з перемогою та бажаємо творчих успіхів у нинішньому році.
Вл. інф.