Виноградовом пройшов хресний хід за мир в Україні

Традиційна урочиста церковна хода вірників української православної церкви з великим хрестом, іконами і хоругвами, мощами святих угодників Божих пройшла минулої неділі центром міста Виноградів.
У православній церковній процесії взяли участь вікарний єпископ Симеон (Голубка), секретар Виноградівсько-Хустської єпархії о. Іоан Розман, благочинні Виноградівського округу о. Михаїл Бідзіля та Великоком’ятівського о. Павел Староста, десятки православних священників та тисячі вірників з усього району. Варто зазначити, що проходить хресний хід у місті кожного року, проте щоразу кількість людей, що беруть в ньому участь, відчутно зростає.
Стартували, як завжди, від Свято-Троїцького православного храму відразу після закінчення служби Божої. Всю дорогу вірники співали духовні пісні, а священники читали Євангеліє, молитовно просили у Всевишнього мир і благополуччя у нашому місті, районі та в нашій державі.
На завершення, з духовною промовою виступив вікарний єпископ Симеон (Голубка). Благочинний Виноградівського округу о. Михаїл Бідзіля подякував Божій Матері та Ісусу Христу за поміч та милосердя до свого народу, висловив подяку всім, хто потрудився взяти участь у хресному ході та високопреосвященнійшому владикові Марку за благословення.
Наталія Кобаль