«Виноградівська палітра» – від талановитих митців

Напередодні Новорічно-різдвяних свят у Виноградові в галереї по вулиці Борканюка відкрилася виставка живопису «Виноградівська палітра». Експозицію склали 32 полотна дев’ятьох відомих місцевих художників – Олександра Шандора, Івана Гецка, Федора Сільвашія, Івана Токача, Генці Тиводора, Гелени Матій, Ірини Товт, Василя Гудана, Валентини Костьо. Живопис різноплановий, колористичний, сповнений індивідуальних рис та настрою, – пейзажі, натюрморти, а також різьба по дереву. «Богородиця», виконана в дереві Іваном Гецком, святково прикрасила залу.
Митці живопису створили насичену, характерну лише для нашого міста палітру, трішки стихійну, як цьогорічний мінливий грудень, але завершену у своєму індивідуальному творенні. Кожен художник працює у вже визначеному напрямку з обраною темою, намагаючись не лише задовольнити свою потребу виразитися, а й подарувати глядачам гарні емоції.
На відкриття експозиції завітало чимало гостей, які захоплювалися представленими роботами і ділилися своїми враженнями від побаченого. Крім цього, зустріч стала гарною нагодою зібратися в колі колег по пензлю, поспілкуватися та привітати один одного з прийдешніми святами. Отож на палітрі із звичними олійними фарбами засяяли новорічні вогники.
Виставка триватиме до кінця січня. Тож не втратьте нагоди в чергове насолодитися «Виноградівською палітрою» від талановитих митців.
Валентина КОСТЬО