Спасибі за співпрацю та підтримку

Ось і відкукурікав багряним півнем 2017 рік і своєю волохатою лапою відкрив навстіж двері у 2018-ий земляний собака. Позаяк цей рік проходитиме під лозунгом чотирилапого – жити дружно, ми не можемо оминути увагою вірних та надійних друзів «Новин Виноградівщини», котрі були і залишаються з нами. Найперше це ви – наші постійні читачі, заради котрий ми намагаємось тримати руку на пульсі часу. А допомагають нам розширювати географію районки і збагачувати тематичний простір невтомні і талановиті дописувачі.
Найперше висловлюємо щиру вдячність колишньому редактору «Новин Виноградівщини», самовідданому волонтеру і мудрому заступнику голови Виноградівської районної ради ветеранів війни і праці Мальвіна Савинець, яка протягом минулого року була найактивнішою нашою дописувачкою. Про Мальвіну Йосипівну можу сміливо сказати – журналістика у неї в крові. Кожна окрема стаття наповнена емоційністю та аналітикою. У публікаціях під рубрикою «Я так думаю» та «Волонтерство» авторка порушує актуальні проблеми сьогодення державницького масштабу. Приємно, коли під статтями Мальвіни Савинець на нашій сторінці у facebook бачу відгуки читачів типу: «Респект автору». Як завжди багато та натхненно-поетично пише нам знана громадська діячка Марія Селехман-Конкіна. Тематика її статей різноманітна, проте в кожній окремій відчувається життєва мудрість та тендітна жіноча душа, сповнена глибокою шаною до оточуючих та неймовірною любов’ю до життя, християнською співчутливістю до чийогось горя і радістю за успіхи знайомих та друзів. Про будні невтомних трударів, життя і творчість цікавих непересічних особистостей, актуальні проблемні питання екології та руху залізничних потягів порушує на шпальтах часопису наш громадський кореспондент Іван Козак. Коли він заходить у редакцію, весь колектив знає, що не з пустими руками, адже свої публікації і виготовлені за власні кошти фотознімки він завжди приносить «пачками». Торік ми завершили серію публікацій «Виноградівщина в історико-географічних нарисах» Івана Біланчука, тож чекаємо на нові публікації. Про родзинки Черни цікавими публікаціями радував Василь Івашко, а ветеран освіти Іван Ісаєвич ділився цікавинками життя рідної Хижі. Корисними порадами по вирощуванню фруктів ділився вчений агроном Борис Білоус. Різноманітними, цікавими публікаціями збагачує районку наш колега Василь Горват.
Про досягнення юних спортсменів нам пишуть Олександ Чука, Василь Тіводор, Іван Рабовський, Іван Боршош, Василь Розгоні, Володимир Талабірчук.
Про шкільні будні нам писали вчителі Мирослава Свирида (Букове), Вікторія Білак (Тросник), Наталія Товт та Михайло Сігетій (Олешник), Сільвія Савко (Вербовець), Ганна Молнар (міська ЗОШ №7), Марія Модар (ліцей с. Пийтерфолва), вчителька ЗОШ №8 Людмила Жиленко та учениця Мирослава Леньо, учні Виноградівської гімназії Діана Брич, Фанчиківської ЗОШ Богдан Барнич та ряд інших. А от директор Пушкінської дев’ятирічки Наталія Шкіря не тільки сама пише статті, як і в попередні роки, а й залучає до творчості своїх учнів. Ми щиро вдячні всім нашим дописувачам і сподіваємося на співпрацю в поточному році. Адже разом пишемо літопис нашого мальовничого району.
Велике спасибі і всім нашим передплатникам, які, не зважаючи на фінансову скруту, все ж й надалі залишаються з нами. У кожне подвір’я чи квартиру у будь-яку погоду «свіжу» новинку несуть наші листоноші. Саме завдяки їхній такій важкій, напрочуд потрібній і мало оплачуваній праці щосуботи жителі району мають змогу розгорнути черговий номер «Новин Виноградівщини». Дякуємо їм за це. Вдячні ми і керівництву району, депутатам обласної, районної та міської рад, котрі не тільки самі є нашими читачами, а й подарували улюблену районку до новорічно-різдвяних свят своїм виборцям. Окремі слова шани – керівникам підприємств, котрі є нашими партнерами і надалі, і не тільки передплачують газету, а й публікують реклами та оголошення.
Міняються редактори «Новин Виноградівщини», змінюється дизайн газети, та незмінним залишається одне – працювати для вас, наші шановні передплатники, читачі, рекламодавці. Спасибі, що не зраджуєте своїй улюбленій районці. Міцного здоров’я, безмежної Божої благодаті кожному з вас, достатку та злагоди в кожній родині і миру нашій Батьківщині.
З повагою – Наталія Кобаль, в. о. редактора КП «РРВК «Новини Виноградівщини»