ЩОБ ДІТКИ З ВАДАМИ СЛУХУ ДОБРЕ ВЧИЛИСЯ

За ініціативи ГО «Я чую з кохле­ар», за підтримки управління освіти молоді і спорту Виноградівської РДА та інклюзивно-ресурсного центру у Виноградові пройшов семінар- практикум для вчителів початкових класів і асистентів вчителів.
Зі вступним словом виступила в. о. директора ІРЦ Катерина Кенийз, яка ознайомила присутніх із темою семінару і акцентувала на важли­вості інклюзивної освіти для діток із особливими потребами.
Керівник ГО «Я чую з кохлеар» Людмила Сворень розповіла про проблеми слуху у дітей і можливість їх вирішення за рахунок слухопроте­зування СА і кохлеарними імплан­тами. Сурдопедагог-дефектолог (м. Львів) Ярина Юрчик акцентувала увагу вчителів на тому, що дуже важливо на початковому етапі спо­стерігати за дітками-першачками, тому що бувають такі випадки, коли втрата слуху може бути помічена тільки у школі.
Чудовий доклад провели прак­тичні психологи ІРЦ Євгенія Мешко та Мирослава Боршош.
Семінар був дуже важливим і цікавим.
Велика подяка всім присутнім та організаторам. Особливі слова вдяч­ності за порозуміння та підтримку начальнику управління освіти, мо­лоді та спорту Виноградівської РДА Юрію Свищу, котрому небайдуже по­вноцінне навчання особливих діток.
Людмила СВОРЕНЬ,
керівник ГО «Я чую з кохлеар»