Шановні клієнти служби зайнятості!

Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості.
Відтепер це дуже просто. Вам потрібно заповнити лише дві заяви– про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю!
Як і раніше, заяви ви можете подати в два способи: на електронну пошту центру зайнятості, де вам зручно обслуговуватися, або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості.
Якщо ви вирішили надіслати заяви електронною поштою до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості:
напишіть заяви власноруч за зразком і сфотографуйте або відскануйте їх. Далі – надішліть на email центру зайнятості vinrcz@zocz.gov.ua.
Важливо! У темі листа зазначте ваше прізвище, ім’я, по батькові та номер мобільного телефону.
Якщо ж у вас є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх. Підпишіть власноруч, відскануйте (чи сфотографуйте) і надішліть на email центру зайнятості – vinrcz@zocz.gov.ua. Так само вкажіть у темі листа ваше прізвище, ім’я, по батькові та номер мобільного телефону.
Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.
Якщо ви вирішили подати заяви через скриньку для кореспонденції до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: м.Виноградів, вул. Вакарова , буд. 18/В:
Якщо ж у вас є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх вдома, складіть їх у конверт або з’єднайте в інший зручний спосіб, або заповніть заяви безпосередньо біля скриньки в центрі зайнятості. Тут слід пам’ятати, що для заповнення заяв вам знадобляться ваші паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність, тому візьміть документи з собою.
Покладіть заяви в скриньку для кореспонденції (у робочі години робочого дня).
Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.
Нагадуємо, що впродовж 10 днів після завершення карантину до центру зайнятості необхідно буде подати оригінали ваших документів.
Бережіть себе і свої близьких.