Шановні друзі!

От і зустрілися ми з вами у 2019 році. Минулий рік був дуже непростим як для держави в цілому, так і для нашого колективу. Адже 2018-ий був фінішним для виконання Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», тобто – вирішальним для «Новин Виноградівщини». Трохи детальніше про те, що відбулося: дотепер засновниками нашої районної газети були Виноградівські районна рада та райдержадміністрація. 4 вересня вони офіційно вийшли зі складу засновників, натомість ці права перейшли колективу. Ми створили своє товариство з обмеженою відповідальністю, яке шляхом відкритого голосування обрало керівника і стало новим засновником газети «Новини Виноградівщини». А вже в останній робочий день минулого року в обласному управлінні юстиції ми отримали найбажаніший подарунок під ялинку – Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації «Новини Виноградівщини»/ «Nagyszőlős-vidéki Hírek». Звісна річ, шлях до реформування був непростий. Не обійшлося без кадрових втрат. У нас звільнився перекладач з української на угорську мову, тож довелося тимчасово призупинити випуск дубляжу.
Ми вдячні в. о. голови Виноградівської районної державної адміністрації Наталії Костелебі-Веремчук, голові Виноградівської районної ради Віталію Любці та його заступнику Адальберту Сверенку, всьому депутатському корпусу районної ради за те, що дали нам можливість реформуватися і тим самим не залишили район єдиної друкованої газети, котрій, до слова, у грудні виповнилося 73 (!) роки.
Звісна річ, життя газети неможливе без читачів. У списку передплатників «Новин Виноградівщини» на 2019 рік вас 900, а от на нашій сторінці у facebook – майже 2200, і це число щодня зростає. Спасибі кожному, хто залишається з нами.
Розширювати тематичний простір та географію нам допомагають активні та творчі громадські кореспонденти – Іван Козак з Королева та Василь Івашко з Черни, а директор Пушкінської школи Наталія Шкіря ще й учнів залучає до журналістики. Щира шана і нашому колишньому редактору, а тепер – одній із найактивніших дописувачок Мальвіні Савинець, а також Василю Горвату, котрі на громадських засадах публікують на шпальтах районки цікаві аналітичні та подієві матеріали. Жодна нова збірка не проходить повз уваги літературної оглядачки Марії Конкіної, а от Іван Біланчук проводить історичний екскурс рідною Виноградівщиною. А скільки дописувачів розповідають на шпальтах районки про громадсько-політичні та соціально-культурні події, спортивні перемоги та шкільні будні, дають цінні медичні поради для людей та тварин… Без зайвого пафосу скажу, що ми разом з вами творимо літопис життя Виноградівського району.
Життя – це постійні зміни, під час яких ми розвиваємось та вдосконалюємося. Не виняток і «Новини Виноградівщини». Зміни у нас вже відбулися, а зробити газету кращою ми зможемо разом з вами, для вас і завдяки вам. Доброго здоров’я, щастя, сімейного тепла і затишку вам і вашим родинами, а країні нашій – миру і процвітання. Залишайтеся з нами і надалі!
З повагою, директор ТОВ «РРВК «Новини Виноградівщини» – редактор газети Наталія Кобаль