ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ЗА СПРИЯННЯМ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Коли гарний час змінити професію та вдосконалити професійні навички? Наша відповідь – уже сьогодні! Побудова кар’єри в сучасному світі стає обов’язковою умовою самореалізації в професійній діяльності. Вона є невід’ємною частиною життєвого устрою людини, яка хоче досягнути успіху в житті. Щоб стати затребуваним на ринку праці, потрібно бути майстром своєї справи. Професіоналізм – вимога будь-якого сучасного роботодавця до працівника.
Зважаючи на ці тенденції, служба зайнятості пропонує безробітним професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації під гарантоване працевлаштування. Професійне навчання для зареєстрованих безробітних за робітничими професіями безкоштовне та  здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Так, за допомогою у працевлаштуванні до Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості звернулась безробітна Анжела Черкун, яка працювала логістом. На жаль, у зв’язку з відсутністю попиту на відповідних фахівців на ринку праці, жінці не вдалося знайти роботу і вона вирішила змінити професійну діяльність.
Перебуваючи на обліку, безробітна активно взаємодіяла з кар’єрним радником, відвідувала запропоновані семінари. Завдяки пройденому психодіагностичному тестуванню  та рекомендаціям  профоконсультантів визначилась із бажаною професією перукар (перукар-модельєр) та була направлена на навчання в «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».
Під час навчання Анжела  навчилась: моделювати класичні, сучасні та перспективні чоловічі, жіночі та дитячі стрижки з урахуванням індивідуальних особливостей людини; виконувати укладання волосся феном; виконувати послуги з гарячої завивки волосся, холодного укладання та хімічної завивки волосся; фарбувати всі  типи  волосся барвниками різних груп, зафарбовувати сивину,знебарвлювати волосся, здійснювати часткове фарбування волосся, володіти сучасними способами фарбування, колорування.
Отже, по завершенню навчання Анжела Черкун є гідним конкурентом на ринку праці, має можливість працювати  в перукарнях різних типів, салонах та студіях краси.

Виноградівська філія Закарпатського обласного центру зайнятості