Привітали волонтерів

У Міжнародний день волонтера влада Виноградівщини вшанувала волонтерів у неформальній, по-домашньому затишній атмосфері. Голова райдержадміністрації Михайло Русанюк та голова  районної ради Віталій Любка вітали волонтерів Руху підтримки Закарпатських військових – Виноградів та благодійного фонду «Виноградів», а також студентів Виноградівського державного коледжу МДУ, які завжди приходять на допомогу БФ під час організації благодійних акцій. Керівники району подякували присутнім за те, що вони взяли собі за життєве кредо допомагати безкорисно, жертвуючи не тільки власним вільним часом. Висловили шану за те, вони згуртовують громадськість заради спільної благородної мети: підтримати тих, хто цього найбільше потребує, аби знали, що вони не самі і чужої біди не буває. Волонтери, в свою чергу, подякували першим керівникам району за підтримку, а також зазначили, що самі вони – безсилі і щиро вдячні кожному жителю нашого району, хто допомагає збирати посилки для воїнів, що на передовій у зоні АТО боронять цілісність нашої держави, або ж на лікування хворим діткам.
Михайло Русанюк та Віталій Любка вручили подяки волонтерським колективам Руху підтримки Закарпатських військових – Виноградів, благодійного фонду «Виноградів» та Виноградівському центру «Пенсіонер» Виноградівської районної ради організації ветеранів України.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять однієї із засновниць Руху підтримки закарпатських військових – Виноградів Ольги Шерегі, яка у вересні відійшла за земну межу.
Наталія Кобаль