Подароване дітям свято

У народі кажуть, творіть добро, і вам воздасться. Саме за таким принципом діє депутат Закарпатської обласної ради Роман Фурман. Завдяки Роману Мироновичу вже декілька років поспіль кожні канікули учні Тросницької ЗОШ І-ІІ ст. мають змогу їздити комфортабельними автобусами в краєзнавчо-туристичні екскурсії мальовничими куточками Закарпаття. Нашому здивуванню не було меж, коли директор школи повідомив, що обласний депутат Роман Фурман запропонував учням нашої школи безкоштовно не тільки автобус для поїздки, але і сорок квитків на виставу професійного київського цирку-шапіто «Олімп», який 19, 20 травня гостював у м. Виноградів.
Дітлахи з нетерпінням чекали на видовищне шоу. І ось настала довгоочікувана мить. Циркова програма розпочалась. Виступи ілюзіоністів просто зачарували наших дітей. Від повітряних гімнастів та акробатичних номерів на батутах неможливо було відірвати очей. Діти щиро сміялися, коли на манеж виходив веселий клоун. Фішкою програми став виступ мотокаскадерів із Бразилії в атракціоні «Шар сміливості», який просто вразив всіх присутніх. Діти одержали справжнє задоволення, яке тривало цілих дві години, адже більшість учнів нашої школи побували у цирку вперше. По дорозі додому в автобусі не припинявся обмін враженнями. Дійсно, цирк – це завжди свято.
Тож від імені всіх учнів та батьків, батьківського комітету, дирекції школи та колективу Тросницької ЗОШ І-ІІ ст. висловлюємо щиру подяку депутату Закарпатської обласної ради Роману Фурману за подароване дітям свято та багаторічну, плідну співпрацю.
Лідія ФЕДАК,  голова батьківського комітету Тросницької ЗОШ І-ІІ ст.