Пенсія на пошті: соціальна послуга з душею

 З перших днів існування незалежної України всі пенсіонери та люди, що мають право на соціальні виплати, отримували гроші виключно на пошті. Саме пошта є тією установою, що завжди гарантувала і гарантує виплату коштів людям, незважаючи на політичні і економічні кризи, стрибки курсів валют тощо. В Укрпошті знають, що для українських пенсіонерів ці гроші є чи не єдиним засобом для існування, тому завжди здійснюють вчасну та зручну доставку, тим самим виконують соціально-важливу місію. 

Отримувати пенсію та соціальні виплати на пошті – це означає мати гарантії, які держава забезпечує задля комфортного отримання громадянами України своїх чесно зароблених коштів. «Сьогодні «Укрпошта» – це підприємство, послугами якого охоплені всі населені пункти України. Половина пенсіонерів країни довіряють доставку своїх коштів тільки «Укрпошті». Вони впевнені, що їхні гроші будуть доставлені вчасно та безпечно прямо додому, – наголошує керівник «Укрпошти» Ігор Ткачук.

Листоноші завжди принесуть стареньким не тільки гроші, а й продукти і газету, сплатять за газ чи світло, допоможуть по господарству та просто поговорять по-людськи. 

Пенсіонери та всі, хто в найближчому майбутньому збирається на пенсію, повинні знати свої права. Вибір місця отримання грошей залишається цілком за пенсіонером. Ніяка установа, включаючи Пенсійний фонд України не має права змушувати отримувати пенсію в конкретній установі. Інакше ці дії можна кваліфікувати як неправомірні. 

У випадку, коли пенсія або соціальні виплати отримуються в банку і пенсіонером виявлено бажання отримувати державі виплати на пошті, особа має на це цілком законне право. Для цього необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України або відділення соціального захисту за місцем проживання та подати заяву щодо переведення нарахування пенсії або соціальних виплат для одержання у відділенні поштового зв’язку з доставкою додому або безпосередньо в касі.

Варто зазначити, що тільки Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» гарантує вчасне та безпечне отримання пенсій та соціальних виплат громадянам України.
 Олена Перець, інженер ВПП