Михайло Русанюк: «Фури не повинні очікувати розмитнення на дорозі у селі!»

22 червня шляхи вирішення проблеми великої черги вантажівок на дорозі в селі Неветленфолу обговорили під час засідання за «круглим столом». Участь у засіданні взяли: голова обласної ради Михайло Рівіс, голова Виноградівської райдержадміністрації Михайло Русанюк, депутати різних рівнів, Неветленфолвівський сільський голова, керівництво митного поста, прикордонники та  керівництво поліції у Закарпатській області.
Затим керівники області та району вирушили на зустріч із громадськими активістами сіл Ботар та Неветленфолу. Люди глибоко занепокоєні цією ситуацією. Суспільна напруга дедалі більше зростає, адже черга із вантажівок стоїть цілодобово на центральній вулиці їх сіл, а це несе за собою ряд проблем.  
Людей повідомили, що в ході зустрічі за «круглим столом» було прийнято рішення облаштувати імпровізований термінал для важковагового транспорту, окрім того, під час засідання найближчої сесії Виноградівська районна рада повинна затвердити схему обмеження руху транспорту у селах Ботар та Неветленфолу, що дозволить у найближчий час вирішити цю проблему.
Виноградівська РДА