Ми горді тим, що ми є українці

Урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України та 26-ій річниці з Дня незалежності України розпочалися біля погруддя великому синові українського народу, одному з борців за нашу незалежність Тарасу Григоровичу Шевченку. Учасники зібрання поклали живі квіти та віддали шану Великому Кобзареві – непримиримому борцеві за справедливість за національне і духовне відродження України.
Затим урочистою ходою до адмінбудинку районної влади пройшов парад вишиванок,  очолити який надали почесне право керівникам району та міста.
Увага всіх учасників свята прикута до найшановнішої святині українців – Державного Прапора. Почесне право підняти Державний стяг надається голові Виноградівської райдержадміністрації Михайлу Русанюку. У виконанні хору працівників культури та любителів хорового співу міського будинку культури лунає Гімн України. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих героїв України, які віддали своє життя за наше майбутнє, за єдність і незалежність нашої держави.
– Дорогі краяни, щиро вітаю всіх вас із Днем державного Прапора та 26-ою річницею незалежності України. Саме нині ми, як ніхто, відчуваємо, що таке наша незалежність і якою ціною вона виборюється. Нехай ці дні об’єднують всіх українців, дарують усім нам впевненість у завтрашньому дні, – наголосив  голова РДА Михайло Русанюк.
«Нинішні знаменні дати нагадують нам про історичний шлях, пройдений українським народом до заповітної мрії незалежності України. Минають роки, але боротьба за незалежність триває й досі. Нехай бог допомагає всім, хто виборює наші права та свободу, хто докладає неймовірних зусиль для нашого щасливого майбутнього», – зазначив в. п. голови районної ради Адальберт Сверенко.
З нагоди свята за високий професіоналізм, відданість роботі, активну громадянську позицію грамотами та подяками було нагороджено цілий ряд фахівців, волонтерів, шанованих особистостей міста і району. Завершився захід святковим велопробігом центральними вулицями міста.
Любов ТОКАЧ