Малювали легенди Чорної Гори

У середу у фойє адмінбудівлі Виноградівської міської ради урочисто відкрили першу виставку-конкурс дитячих робіт «Легенди Чорної Гори», яка проходила під хештегом #ямалюювиноградів.
Співорганізатор заходу – директор студії мистецтв «New Art» Наталія Вейконь наголосила: «Ідея організувати конкурс виникла спонтанно, але до неї долучилися багато людей: директор міського будинку культури Святослав Гал, студії мистецтв «New Art», громадські організації «Рух підтримки Закарпатських військових – Виноградів» та «Я люблю Виноградів». Мета – показати всім, що в нас дуже багато талановитих діток. Адже учасниками конкурсу можуть бути всі діти, котрі просто люблять малювати і малюють вдома. Рекламували ми конкурс у соціальній мережі facebook і там відкрили голосування за роботи юних аматорів пензля. Так, приз глядацьких симпатій отримують п’ятирічна Аделіна Дувалка, яка відвідує студію мистецтв «New Art», та 13-тирічна учениця ДШМ ім. Б. Бартока Євгенія Буй».
Святослав Гал зазначив, що всього для участі в конкурсі було відібрано 40 робіт, які оцінювали професійне журі – член Національної спілки народних майстрів Ольга Гал та начальник відділу архітектури Виноградівської РДА Маргарита Тегзе. Конкурс малюнків під хештегом #ямалюювиноградів буде проводитися щомісяця.
Організатори заходу не залишили без уваги жодного маленького майстра пензля та олівця – вони отримали грамоти та подяки, кульки з надписом хештегу #ямалюювиноградів та пряники.
Наталія КОБАЛЬ