Координаційна нарада з представниками сіл

У середу, 18 травня, голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів Координаційну нараду з сільськими, селищними головами, землевпорядниками та бухгалтерами сільських рад. Взяли в ній участь також керівники райдержадміністрації, працівники фінуправління РДА, Держгеокадастру, Виноградівської ОДПІ, районної ради.

На порядку денному було питання надходжень у місцеві бюджети. Керівник райради зазначив, що наразі фінансова ситуація у селах неоднозначна. Так, 15 сільських рад в районі не забезпечені заробітною платою на півроку. Також, розповів він, робоча група з надання практичної допомоги виконавчим комітетам сільських та селищних рад району у пошуку додаткових джерел наповнення місцевих бюджетів вже підсумувала свою роботу. Про встановлення оптимальних ставок податків на землю інформував керівник управління Держгеокадастру у Виноградівському районі Юрій Брич. Позаяк сільські та селищні ради вже тепер, до липня, згідно чинного законодавства повинні затвердити ставки податків у населених пунктах на 2017 рік.

Директор КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» Артур Шерегі запросив представників сіл до спільної роботи щодо залучення європейських коштів у район. Адже села на вирішення тих чи інших соціально-економічних проблем можуть отримати грант, акцентував керівник Агенції, а на прикордонних територіях набагато більші в цьому напрямку можливості.

Окрім того, на Координаційній нараді керівники району нагородили грамотами сільські ради, які взяли участь у винному фестивалі «Угочанська лоза», та подякували громадам цих сіл.
За повідомленням прес-служби Виноградівської районної ради