Іспит з милосердя

У житті найголовніше бути здоровим.  Здорова  людина  здатна  добре вчитися, чудово працювати. А коли діти будуть здоровими, то виросте міцна нація.
У житті багато що залежить не від нас. Лише у казках жива вода змиває рани і каліцтво, даруючи людині силу, могутність, здоров’я. Ні, ми не маємо живої води з її цілющими властивостями, але ми повинні, просто зобов’язані захистити когось від розпачу, від гірких думок і болю. І тому травневими днями у школах району вчителі та учні вже вкотре відгукнулись на акцію: «Дай дитині  надію». Вчительські та учнівські колективи збирали кошти для Миколи Пігора, учня 10 класу Фанчиківської загальноосвітньої школи, щоб допомогти боротися із хворобою. Вдалося зібрати  19.636 гривень.     
Іноді в житті бувають моменти, коли без допомоги та підтримки не обійтись. Доброта, чуйність, співпереживання, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину – завжди були у характері нашого народу. Суспільство, яке перестає бути милосердним, завдає шкоди насамперед собі. Не можна забувати, що справами милосердними  допомагаємо не тільки тим, хто цього  потребує. Ми допомагаємо собі і всьому нашому суспільству, співчуттям відігріваючи серце від крижаної заволоки байдужості. Адже чим більше людей надає допомогу ближнім, тим складніше дорікнути країні в аморальності та черствості. Благодійність не закінчилася. Милосердя триває. Давайте допомагати один одному, перетворюючи свою душу і світ навколо себе.
Висловлюємо щиру подяку всім педагогічним та учнівським колективам, які долучилися до цієї акції.
 Інформаційний сектор заступників директорів з виховної роботи району