ГАЗ-51 – справжнє диво техніки

ГАЗ-51 – така назва цього автомобіля, що випускався у 1950-1970-х роках і який ще й досі служить та успішно працює на рівні з новими автами на наших вулицях.
Пан Михайло, який є власником автомобіля розповідає, що ця автівка є дійсно «трудоголіком», бо лише в нього вона вже 40 років працює щодня з ранку і до вечора. Загалом «трудова діяльність» вантажівки складає понад 60 років.
Завдяки таким автомобілям, як ГАЗ-51 доставлялися вантажі від Закарпаття і до Владивостока колишнього Союзу. Працювали вони на різноманітних будівельних майданчиках, зведенні Дніпровської ГЕС, Хмельницької та Рівненської електростанцій.
Ще один цікавий факт – у 70-і роки за кермо автомобіля сідали навіть дівчата-водії (майже в кожному третьому ГАЗ-51 водієм була жінка), котрі працювали не лише на будівництві, а й зборі врожаю на Цілині в Казахстані. ГАЗ-51 відмінно показував себе і під час 40-ка градусної жари, і в люті морози. Не дивно, що цей автомобіль заслужив велику повагу усіх, кому доводилося на ньому працювати. Всі водії, яким довелося сидіти за його кермом, розповідають, що жодного разу вантажівка їх не підводила, а їздити доводилося по всьому колишньому Союзу – і Прибалтика, і Кавказ, і Сибір. Вони були впевнені в хороших якостях свого чотириколісного товариша, завдяки якому вантаж завжди доставлявся своєчасно. А, відпочивши вдома після тривалої поїздки, знову відправлялися в дорогу.
Люди в такому поважному віці вже давно на заслуженому відпочинку, але не цей автомобіль, який іще досі успішно працює. Водії самі дивуються, що автівка служить багато років і не виходить із ладу. Такий автомобіль, як ГАЗ-51, – це справжнє диво техніки.
Іван КОЗАК, наш громадський кореспондент