Добре слово про мудрого керівника

Ганна Йовжі знана у місті людина, майже три десятиліття є керівником дошкільного навчального закладу. 21 березня вона відзначила славне 60-тиліття, тож колеги в знак поваги до керівника вирішили написати у районній газеті свої відгуки про неї. Та спочатку, коротко про ювілярку.
Навчалася Ганна Юріївна у Мукачівському педагогічному училищі. Вищу освіту здобула в Івано-Франківському педінституті та Київському національному університеті ім. М. П. Драгоманова. Загальний стаж педагогічної роботи – 42 (!) роки, з яких 26 – на посаді керівника ЗДО №5 «Гармонія» м. Виноградів. Має чимало грамот та подяк МОН України, обласного та районного рівнів. Проте, найзначуща грамота – «Відмінник освіти України» (2007 рік). Заслугою саме керівника є і те, що заклад має друге рейтингове місце по Україні серед сто найкращих.
Надія Шафі, помічник вихователя ЗДО №5 «Гармонія» м. Виноградів говорить: «Не так давно я працюю в садочку – всього вісім місяців, та за цей короткий час роботи можу сказати тільки хороші слова за свого керівника Ганну Юріївну. Це – людина професії і посади на вищому рівні, колектив дружній і до роботи ставиться з великим натхненням.
Ми всі беремо приклад з нашої шановної Ганни Юріївни. Вона для нас – вчитель, порадник, психолог. До неї в будь-яку хвилину можна звернутися за порадою. Ніколи і нікому не відмовить і завжди вислухає. Дай, Боже, їй ще довгих літ здоров’я та сили працювати на педагогічній ниві».
Валентина Чекан, музичний керівник: «Ганна Юріївна в першу чергу дуже хороша людина, прекрасна жінка, мама та бабуся. Людина, яка кожного ранку зустрічає нас щирою посмішкою, дає наснаги на весь день. З розумінням ставиться до кожного з нас, дає поради та добрі настанови. Вона енергійна, позитивна, цікава, як та іскорка щастя, удачі та любові. Як керівник, згуртувала нас в одну команду, де під її керівництвом процвітає наш найкращий дитсадочок. Працюємо з великим натхненням, віддаючи любов нашим вихованцям.
60-років — це, без сумніву, важлива дата, яка несе в собі досвід прожитих років, мудрість, але це і вік, коли людина може дозволити собі насолоджуватися кожною миттю життя. Нехай же ці золоті роки принесуть нашій ювілярці тільки радість і трепетне хвилювання від зустрічей з улюбленими людьми, безтурботні думки про завтрашній день, спокій і душевну рівновагу. Нехай внуки радують, діти поважають, друзі не забувають.
Вл. інф.