«360 і більше» вперше у Виноградові

У понеділок, 27 травня, у «Севлюшській пивниці» вперше у нашому місті пройшла інтелектуально-розважальна гра «360 і більше», яку проводить «My Дозвілля». Організатори зізналися, що не випадково вибрали саме цей заклад, адже пивоварня з Виноградова входить у топ-5 кращих пивоварень Закарпаття.
Для того, щоб стати учасником гри не потрібно бути супер-ученим, а трішки ерудованим і, звичайно, зібрати команду однодумців, які люблять весело та цікаво провести час.
Слід зазначити, що таких команд у нашому місті зібралося аж одинадцять: «Севлюшська чаламада», «Тиса», «Лідери», «Верітас Джентерма», «Молодіжний рух», «25 Кадр», «Золото Карпат», «Ведмеді», «Сомельє на фрідансі», «Грезно» і «Май розумні», у складі якої були Цветана Ісак, Віолетта Обривко, Олеся Краснай, Наталія Бронзей і я. Дівчата дуже класні, ми провели гарний вечір, а ще багато цікавого дізналися для себе. Зокрема, чи не найбільше всіх розважило питання, який жіночий орган на 20 відсотків менший від чоловічого…
Під час усієї гри панувала неймовірно чудова атмосфера, було багато жартів від ведучого Федора Шандора та смішних відповідей від команд-учасників і, звичайно, азарт, підсилений суперництвом мізків.
За підсумками змагань третє місце посіла ужгородсько-виноградівська команда «Ведмеді», другою стала «Севлюшська чаламада», а перемогу здобула «25 Кадр». Всі переможці отримали призи від спонсорів гри.
Ми з дівчатами хоч і не в числі переможців, але змогли достойно поборотися з «титанами розуму», які вже грали в інших містах. Та головне не перемога, адже я впевнена, що враження, які ми отримали, набагато цінніші. Чекаємо наступної гри…
Любов ТОКАЧ