У ВИНОГРАДОВІ ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО КЕРІВНИКА РАЙОНУ

Минулого четверга з робочим візитом у Виноградові побував губернатор області Геннадій Москаль. Метою його поїздки було офіційне представлення новопризначеного голови РДА Михайла Русанюка. Тож на представленні зібрався весь актив району, включаючи керівників силових структур, підприємств, установ та організацій, сільських і селищних голів, депутатів міської, районної та обласної рад, представників громадськості. Відтак губернатор краю зачитав розпорядження Президента України про призначення Михайла Русанюка головою Виноградівської райдержадміністрації.
– Я вдячний за довіру, надану мені, і водночас розумію, що моє призначення – це не подарунок долі, а серйозне випробування і клопітка робота, яка стоїть переді мною, – сказав після привітань новопризначений керівник району. – Але сподіваюся, що разом із людьми, присутніми у цьому залі, з депутатським корпусом, сільськими і селищними головами, керівниками підприємств і елітою Виноградівського району, ми зробимо хоч трохи кращим життя виноградівчан. Розумію коло проблем, які стоять сьогодні перед нами – це і мобілізація, і низький інвестиційний клімат, і проблема з фінансуванням, і стан доріг та всі інші питання. Сподіваюся на їх вирішення, але лише за рахунок спільної підтримки, на яку я розраховую і серед вас, і серед обласного керівництва.
Після офіційного представлення новопризначеного очільника району губернатор краю перейшов до спілкування з присутніми на зібранні в форматі обговорення актуальних соціально-економічних проблем розвитку району. А відтак детально, по-господарськи, цікавився  найперше фінансовим станом Виноградівщини, залученням інвестицій, ремонтом доріг, підготовкою до зими, проблемами водопостачання в селах району тощо. Доречні запитання виникали в нього до керівників установ та структур, зокрема, стосовно дитячого харчування в школах, мобілізації, вакцинації.
Основне завдання голови РДА і його команди – це створення нових робочих місць і залучення інвестицій, акцентував губернатор краю і пояснив: «Видатки йдуть, інфляційні процеси відчутні, а економіка зупинилася. Ми ж стоїмо на місці і не зрушимо з місця, поки вона не запрацює». Підвівши короткі підсумки соціально-економічного стану області, Геннадій Москаль констатував велике падіння його показників. А насамкінець з проблемними питаннями до очільника області звернулися сільські голови та батько учасника АТО, якого хвилює питання виділення земельної ділянки сину.
Ганна КОБАЛЬ

comments powered by HyperComments