Жити, наповнюючи світ красою

Ювілейну виставку живопису заслуженого художника України Василя Поповича цими днями відкрила виставкова зала «Імпасто». Це одна з чергових презентацій митця цього року, якою він звітується перед глядачами і шанувальниками мистецтва.
Василь Попович родом із Великих Ком’ят. Закінчив Ужгородське училище прикладного мистецтва, де нестримне бажання малювати переросло у професію художника завдяки чудовим вчителям: Шандору Петкі, Івану Гарапко, Вільмошу Берецу, Василю Свиді. Чутливе сприйняття природи, краси та невтомна праця швидко допомогли стати йому майстром своєї справи. Хоча ще й досі зауважує, що знаходиться постійно на шляху вдосконалення і пошуку. Учасник багатьох виставок, в тому числі й міжнародних, член об’єднання професійних художників з 1991 року – Василь Попович із тих особливих людей, що не уявляють своє життя без мистецтва. Жити, щоб наповнювати світ красою, дарувати людям неповторне відчуття гармонії – це покликання, якому не зраджує митець у своєму житті.
До Виноградова художник привіз понад три десятки полотен, які живописною красою одягли виставкову залу «Імпасто». Здебільшого, це пейзажі нашого рідного краю, м. Ужгород, натюрморти і декілька портретів. Майстер любить писати на пленерах, безпосередньо в прямому контакті з природою. Тому його полотна свіжі, повітряні і наповнені природнім світлом.
Зі щирими побажаннями здоров’я, успіхів у творчій праці вітали митця голова об’єднання виноградівських художників Карло Керечанин, художник В’ячеслав Попович, керівник апарату РДА Юрій Продан, начальник відділу культури РДА Василь Югас, Марія Селехман, Світлана Тарнавська, а також родичі і представники будинку культури с. Великі Ком’яти. Музичне привітання пролунало з вуст солістки Тетяни Гудачок.
Виставка живопису Василя Поповича – двадцять п’ята у дворічній роботі виставкової зали і триватиме до кінця місяця.
Валентина КОСТЬО,
керуюча виставковою залою «Імпасто»

comments powered by HyperComments