ВОНИ – ОДНА КОМАНДА

Якось проходив повз залізничний вокзал ст. Королево і помітив, як працівниці каси наводили порядок: виносили сміття, мили вікна, кругом акуратно були висаджені різнокольорові квіти. Навколо чистота, наче в своїй хаті.
– А як же інакше, – розповіла старший касир Оксана Касинець. – Робота – це наш другий дім, де ми перебуваємо більшість свого часу. Вона, скажу я вам, не з легких, бо каса цілодобово має працювати (і в день, і в ночі). Ми ж повинні на зубок знати розклад руху поїздів, навіть тих, що їдуть за кордон. А ще вміти порадити пасажирам, як треба робити пересадки з одного потягу на інший, щоб вони могли швидше доїхати до того чи іншого місця призначення. Тому для себе та наших пасажирів хочеться зробити, аби було затишно, приємно і зручно очікувати прибуття потяга.
А ще наша професія потребує відповідальності, стриманості, навіть навичок психолога. Адже люди різні трапляються – примхливі, роздратовані, яких треба вміти вислухати, знайти правильний підхід, забувши про власні проблеми, – зазначила вона.
Працюють касири в одній команді з черговими по станції. Одним з кращих чергових, який багато років трудиться на ст. Королево (майже сорок років трудового стажу за його плечима), є улюбленець дівчат Михайло ДОВБАК (на фото). Він не тільки відповідальний працівник, а й надійний товариш, який обов’язково порадить, навчить, допоможе, підбадьорить чи розвеселить. Тоді й працюється легко, без ексцесів. Не дивно, що керівництво завжди хвалить роботу працівників станції. Адже вона зроблена на відмінно.
Іван КОЗАК, наш громадський кореспондент
НА ЗНІМКУ: старший касир Оксана КАСИНЕЦЬ (у центрі) та квиткові касири Ірина ПАЛЬОК, Ганна КОТЛАН, Валентина ГАНГУР, Галина ФОРІШ.

comments powered by HyperComments