БОРЖНИКІВ – ВІДКЛЮЧАТИ ВІД ГАЗО- ТА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Під керівництвом в. о. голови районної державної адміністрації Анатолія Бажури та за участі керівника апарату райдержадміністрації Юрія Продана, генерального директора ТОВ «АВЕ Виноградів» Адальберта Жидика, головного інженера Виноградівського РЕМу Ернеста Сегева, голови Королівської селищної ради Павла Іваніги, в. о. Підвиноградівського сільського голови Наталії Палінчак, барона ромського поселення с. Підвиноградів Йосипа Форкоша відбулася нарада про стан оплати ромським населенням району за житлово-комунальні послуги.
У вступному слові Анатолій Бажура наголосив, що під час наради про розрахунки за енергоносії населення району, з’ясувалося, що ми пасемо задніх. Тому виникла потреба ще раз зібратися, щоб обговорити болючі питання і напрями роботи на перспективу для покращення ситуації сплати населення за енергоносії. Адже, якщо питання не вирішувати, картина може бути ще плачевнішою.
В. о. начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА Микола Левдар поінформував присутніх про стан оплати за комунальні послуги та спожиті енергоносії ромським населенням. За його словами, станом на 1 серпня поточного року заборгованість за послуги вивозу побутових відходів складає 126,2 тис. грн., за спожиту електроенергію, враховуючи борги попередніх періодів, роми боргують 814,8 тис. грн., а за газопостачання  заборгованість складає 7297,45 тис. грн., що становить 20 відсотків від загально районного боргу.
На зібранні було обговорено ряд методів впливу, що сприятимуть оплаті боргів за комунальні послуги, від розсіювальної роботи з ромськими нацменшинами до більш жорстких методів – індивідуального відключення від газо-та електропостачання, а також вилучення контейнерів для сміття. Адже, якщо людина користується послугами, то повинна за них своєчасно сплачувати.
Прикро, що зібрання проігнорували представники газового господарства, котрі як ніхто мають бути зацікавленими у вирішенні цих болючих питань. Напевно, в них були більш важливі і невідкладні справи…
Любов ТОКАЧ

comments powered by HyperComments